Новини

Опубліковано в Новини

В Київській міській організації роботодавців охорони здоров’я вважають, що запровадження ліцензування професійної діяльності лікарів може бути погодженим стороною роботодавців в разі скасування атестації, а також скасування ліцензування господарської діяльності з медичної практики для фізичних осіб-підприємців.


В Київській міській організації роботодавців охорони здоров’я відбулось обговорення проекту галузевої угоди, яку Українська федерація роботодавців охорони здоров’я запропонувала підписати соціальним партнерам – міністерству охорони здоров’я та профспілкам. Було прийнято рішення рекомендувати УФРОЗ активізувати переговори із соціальними партнерами щодо підписання вказаної угоди.


На лікарській конференції в ШВД №1 було розглянуто випадок підшкірного гельмінтозу, завезеного з Таїланду, де хворий відпочивав.


В ШВД №1 відбулась зустріч з українським письменником Олегом Виноградовим. Під час зустрічі співробітники диспансеру мали можливість ближче познайомитись з громадським діячем, лікарем травматологом Олегом Виноградовим. Він розповів про події на Майдані, в яких він брав безпосередню участь, як народилась ідея написати книгу «Слово Майдану», відбувся обмін думками, переможці імпровізованого конкурсу отримали книги з авторським підписом.